Klacht: bestelde producten niet ontvangen

[email protected] op 05 augustus 2016 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 5 augustus 2016

Een klant heeft op 11 juli producten besteld bij Biuky, maar deze zijn tot op heden niet ontvangen, ondanks een bevestiging en een verwachte leverdatum van 27 juli. De klant heeft geprobeerd contact op te nemen via e-mail, maar kan dit niet zonder een ordernummer, dat niet is verstrekt. Ook het vermelde telefoonnummer is niet te vinden, waardoor de klant geen hulp kan krijgen.

Mijn Klacht:

Op 11 juli bij Biuky producten besteld die ik niet heb ontvangen. Direct betaald met I-deal. Bevestiging ontvangen en het product zou omstreeks 27 juli geleverd worden. Tot nu toe niets ontvangen. Geprobeerd via mail hen te bereiken, maar dan moet je een ordernummer opgeven en dat heb ik niet van ze gekregen. Het telefoonnummer waar ze naar verwijzen is nergens te vinden. Ik kan ze dus niet bereiken. Wat moet ik doen?

Gewenste Oplossing:

Levering van het product en anders: geld terug!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie