Klacht: Geen of onvoldoende voorraad artikelen

Mamomi op 25 juni 2016 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 25 juni 2016

Een klant heeft ervaren dat de voorraad van artikelen bij Jumbo in Dongen vaak onvoldoende is, met name op 24 juli toen de schappen met Olvarit groente en fruit leeg waren. Het personeel meldde dat er verbouwingen plaatsvinden en dat artikelen worden uitgelaten. Door deze herhaalde voorraadsproblemen overweegt de klant om zijn boodschappen voortaan bij een andere supermarkt te doen.

Mijn Klacht:

Op vrijdag 24 juli naar jumbo Dongen gegaan om Olvarit groente en fruit te halen. De schappen waren compleet leeg en als mededeling kreeg ik te horen dat ze gaan verbouwen en ze artikelen lieten uitlopen. Meerdere malen komt t voor dat er artikelen niet of nauwelijks voorradig zijn. Jumbo WAS altijd een winkel waar ik naar toe ging omdat ze daar alles hadden. Al geruime tijd is dat niet meer. Nu toch echt besloten om mijn boodschappen bij een andere supermarkt te halen.

Gewenste Oplossing:

Wanneer artikelen voldoende in voorraad zijn en de schappen zo zijn aangevuld dat je er makkelijk bij kan.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer