Klacht: Geen levering en geen reacties

user-1277981 op 22 juni 2016 over Vipfashionshop in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Status Open
Datum 22 juni 2016

Een klant heeft een Parajumpers jas besteld en betaald, maar deze nooit ontvangen. Na een enkele reactie van de klantenservice, waarin werd beloofd dat de jas geleverd zou worden, ontving de klant geen verdere communicatie en bleef de jas uit. De klant vraagt zich af wat de mededeling over de afgeronde deal betekent, maar ontvangt hierop geen antwoord.

Mijn Klacht:

Ik heb een overjarig model Parajumpers jas gekocht en betaald voor 157 euro.
Nooit gekregen en slechts eenmaal een reactie gehad op mijn mails.
Daarin werd verteld dat de jas die week geleverd zou worden. Niet dus, hierna nog een mail gekregen dat de deal afgerond was. Wat hiermee bedoeld werd weet ik niet. Omdat ik de jas niet heb gehad vroeg ik wat dat betekende, geen reactie !!

Gewenste Oplossing:

Ik wil of mijn geld terug of per direct levering van de jas

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten