Klacht: stuks prijs prei

Ineke Blansert op 13 juni 2016 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 13 juni 2016

Een klant van Jumbo in Huissen uit zijn onvrede over de prijsstelling van prei, waarbij alle stengels, ongeacht dikte of lengte, dezelfde prijs van € 0,50 hebben. Daarnaast wordt er geklaagd over de samenstelling van bami en nasi groenten, die te veel wortel bevatten, en de kwaliteit van gesneden andijvie, waarin vaak stronken en groot blad zitten.

Mijn Klacht:

Vandaag 13 juni Jumbo Huissen wilde ik een prei afwegen en tot mijn stomme verbazing hoefde dat niet meer want alle prei stengels dun of dik
kosten de zelfde prijs € 0,50….nu moet je weten dat de prei er in alle diktes en lengtes liggen. Dit klopt toch niet….heel raar dat als je een kleintje nodig hebt je er net zoveel voor betaald als een grote dikke.
Ook vinden wij dat er in de bami en nasi groenten wel heel veel wortel zit
is niet lekker maar natuurlijk wel goedkoop. Als je gesneden andijvie koopt zitten er vaak stronken en groot blad in (erg jammer) misschien de messen slijpen?

Gewenste Oplossing:

zie hierboven........de prijs voor een losse prei moet naar gewicht gaan!

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer