Klacht: dooie mus

Pauline57 op 03 juni 2016 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 3 juni 2016

Op 29 mei ontving de klager een aanbieding voor een gratis persoonlijk product van Naked Juice, maar dit product was op 31 mei niet beschikbaar in de winkel. Het personeel was niet op de hoogte van de aanbieding en kon het product niet vinden in de computer. Later bleek het product wel in de computer te staan, maar het was nog steeds niet in de winkel aanwezig.

Mijn Klacht:

Op 29 mei jl kreeg ik via mijn mail een gratis persoonlijk product aangeboden, maar het product was niet op 31 mei in de winkel aanwezig; het personeel kende het niet en kon het niet eens in de computer vinden. Het betreft een product van Naked juice. Later die week was het product wel in de computer te vinden, maar nog steeds niet in de winkel.

Gewenste Oplossing:

Na een reactie van AH en misschien een nieuwe poging??

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer