Klacht: ophol slaan van e-bike

monique van hoof op 26 april 2016 over Sparta in de categorie Fietsmerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Sparta
Categorie Fietsmerken
Status Open
Datum 26 april 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mijn moeder heeft nu haar 7 sparta e-bike nooit geen problemen gehad maar nu sinds een paar maanden als ze van de fiets af wil stappen of ze loopt erlangs gaat de fiets er ineens vandoor. Ze is al bijna een paar keer gevallen. We zijn er al een paar terug geweest naar dealer maar die zegt niets te kunnen doen. Dit is niet echt reclame voor sparta. Hopelijk hebben jullie een oplossing . Dit is het enige vervoermiddel van mijn moeder en dat moet wel goed zijn.

Gewenste Oplossing:

Als de fiets het weer doet zoals het moet zijn.

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Sparta

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Sparta nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM