Klacht: Geld 48 euro per maand afgeschreven.

Jan Dijkshoorn op 07 februari 2016 over KPN Mobiel in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 5.0/10 ★★★☆☆
Bedrijf KPN Mobiel
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 7 februari 2016

Klant ervaart dat KPN Mobiel gedurende enkele maanden onterecht geld via sms incasseert, terwijl hij zelf nauwelijks sms'jes verstuurt. Hij kan niet achterhalen wie verantwoordelijk is voor deze kosten en wil graag een oplossing voor deze situatie.

Mijn Klacht:

Gedurende enkele maanden word er via sms geld geïnd door KPN terwijl ik niet sms’t hooguit 5 maal in 5 maanden. Er is door mij niet te controleren wie dit flikt en ik zou hier graag van af komen.

Gewenste Oplossing:

Ik zou tevreden zijn als ik alleen hoef te betalen voor mijn mobiele abonnement.

Beoordeling 5/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN Mobiel

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN Mobiel nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie