Klacht: koffiemachine komt niet op temperatuur

M. van Velde op 01 februari 2016 over Siemens in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Siemens
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 1 februari 2016

Een consument heeft herhaaldelijk problemen ervaren met de temperatuur van de koffie en het water bij twee verschillende Bosch/Siemens koffiemachines, die niet overeenkomen met de specificaties in de folder. Hoewel het bedrijf bereid is het apparaat op te halen, biedt het geen vervangende machine aan, waardoor de klant langere tijd zonder koffie zit. De consument overweegt om het probleem via de media aan te kaarten en Siemens aansprakelijk te stellen.

Mijn Klacht:

Voor de 2e maal heb ik een Bosch/Siemens koffiemachine gekocht.
En in beide gevallen komen de specificaties in de folder niet overeen met de prestaties van de koffiezet machine structureel?)
De aangegeven temperatuur van de koffie alsmede van het water blijven ver achter bij de ingestelde temperatuur, om over de hete melk maar niet te praten. Zij willen wel het apparaat ophalen maar geen vervangende machine plaatsen. dus zit je een week of langer zonder koffie!
Weet iemand hoe ik dit probleem structureel kan aanpakken via de media ??? ik denk daarbij om een aantal Siemens koffie apparaten te laten testen. en Siemens hiervoor aansprakelijk te stellen> Denk aan Volkswagen enz.

Gewenste Oplossing:

Als de koffiemachines aan de specificaties voldoen en dat er tijdens reparatie een vervangende machine wordt geplaats.

Hoogachtend,

M. van Velde,
tel 0182-353312
e-mail [email protected]

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Siemens

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Siemens nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht

10 jaren geleden - Nog de leverancier Wehkamp nog de fabrikant Siemens hebben nog steeds geen passende oplossing aangeboden! Nu hoor ik van grote discounters dat er veel klachten zijn over Siemens koffie machines te koude koffie! Zelf heb ik contact opgenomen met een barista en de temperatuur van de koffiemachines zijn meestal te laag! M. van Velde. Tel 0182-353312

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM