Klacht: Verkeerde spullen

user-1250352 op 26 januari 2016 over IKEA in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf IKEA
Categorie Woonwarenhuizen
Status In behandeling
Datum 26 januari 2016

Een klant van IKEA heeft problemen ondervonden bij de aankoop van een nieuwe keuken in Amersfoort. Ondanks eerdere bevestiging dat oude apparatuur kon worden hergebruikt, klopten de geleverde onderdelen niet, wat leidde tot frustratie en conflicten met de monteur. De klant heeft meerdere keren verkeerde onderdelen moeten terugbrengen en de keuken is nog niet volledig geïnstalleerd.

Mijn Klacht:

Voordat wij op5 januari 2016 een keuken hebben gekocht in Amersfoort, hebben wij eerst contact gehad met Ikea of wij onze oude Ikea apparatuur konden plaatsen in een nieuwe keuken er werd toen gezegd dat dat kon.Wij zijn toen geadviseerd door Brenda we hebben samen de keuken samengesteld en zij heeft de pakbon klaargemaakt.Bij thuiskomst is onze monteur aan de slag gegaan maar er klopte helemaal niets van. Zo konden wij de lades weer terugbrengen, de frontjes klopte niet, front van de vaatwasser was ook niet goed wij hebben namelijk de Lagan vorig model. Nadat we de spullen hadden teruggebracht kregen we nieuwe spullen mee frontjes en lades die achteraf weer niet paste. Inmiddels staat de keuken voor de helft en hebben we ruzie met de monteur die ik de laan heb uitgestuurd achteraf gezien omdat jullie de verkeerde spullen meegeven. Weer terug naar Ikea die nemen het vervolgens weer in bieden hun excuses aan en worden wij geadviseerd door ene Yassin die ons de spullen mee geeft voor de vaatwasser, we hebben besloten de lades maar niet te nemen maar een gewone deur met een bestek la inmiddels 25 januari de keuken staat nog niet. We komen opnieuw thuis met de spullen die Yassin ons geadviseerd heeft voor de vaatwasser 3 kleine frontjes 1 grote en een railsysteem, een verschrikkelijk systeem we hebben het bevestigd en toen we het paneel hadden bevestigd op de vaatwasser zagen wij dat de schroeven die erbij waren geleverd te lang waren want ze kwamen dwars de voorkant van het paneel heen en het werkte niet, als je de vaatwasser open doet dan komt het onderste frontje tegen de vloer en kan het niet verder open. Dat betekend dat het frontje korter moet worden gemaakt en het is nu tekort voor bij de rest van de keuken. Het is absoluut geen gezicht, ik ben nu verplicht om de vaatwasser eruit te slopen en een nieuwe te kopen bij jullie. Wij zijn 4 of 5 keer heen en weer gereden naar Ikea Amersfoort dat is 20 uur weggegooide tijd, ruzie met de monteur en de keuken is nog steeds niet klaar.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als mijn nieuwe keuken waar ik voor betaald heb gewoon werkt zoals het hoort te werken en het eruit ziet zoals dat ook hoort. Hoe gaan jullie dit oplossen? Mijn rechtsbijstand heeft mij adviseert om dat aan jullie te vragen. Graag hoor ik van jullie

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door IKEA in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat IKEA een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

IKEA

Heeft op 29 februari 2016 om 16:42 geantwoord

Geboden Oplossing:

Hej Anouk, wat vervelend! We begrijpen dat je hier van baalt. We zien dat jij of je partner op 29 januari contact hebt opgenomen met onze collega's van de IKEA informatielijn en dat zij dit probleem inmiddels hebben opgelost. Onze excuses voor het ongemak!

Mocht je momenteel of in de toekomst nog vragen of klachten hebben, dan raden we je aan contact op te nemen met onze collega’s van de IKEA klantenservice, via één van de volgende directe contactkanalen: https://www.ikea.com/ms/nl_NL/customer_service/contact_us/contact_us_intro.html
IKEA Nederland

user-1250352

Heeft op 29 februari 2016 om 17:26 geantwoord

ja we gaan akkoord ,maar de vraag of we tevreden zijn nee dat zijn we niet groet

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM