Klacht: zeer slechte klantenservice

tantekaat op 25 januari 2016 over Rituals in de categorie Verzorgingsprodukten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Rituals has resolved this complaint
Klacht opgelost op 8 februari 2016
Reactie van het bedrijf:

Beste Kathy, hartelijk bedankt voor je feedback! Wij vinden het heel vervelend voor je dat het terugboeken op zich heeft laten wachten. Wij doen onze uiterste best om een goede service te verlenen, wat jammer dat je dit niet zo...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Rituals
Status Opgelost
Datum 25 januari 2016

Een klant heeft op 2 januari 2016 een bestelling geplaatst bij Rituals, maar ontving geen verdere communicatie na de bevestiging. Na herhaaldelijk contact met de klantenservice, zowel per e-mail als telefonisch, werd de klant geïnformeerd dat de artikelen uitverkocht waren, maar ontving geen verdere updates of excuses, wat leidde tot frustratie over de gebrekkige klantenservice.

Mijn Klacht:

bestelling geplaatst op 02-01-2016 , een bevestiging van order gekregen ….toen bleef het stil … ben een heel geduldig persoon en heb zelf gemaild naar klantenservice na circa twee weken .. geen antwoord …toen opgebeld 15 januari , toen werd mij verteld dat de artikelen uitverkocht waren ..ik zou een mail krijgen ..en kortingscoupon en excuses , die mogen jullie trouwens houden waar de zon niet schijnt … niets van vernomen …opnieuw een wat bozere mail gestuurd op 20 januari .. weer niks gehoord dus maar weer eens opgebeld vandaag in een nog bozere stemming , de medewerkster kan er zelf niks aan doen die zijn vriendelijk maar beste Rituals waar zijn we in hemelsnaam mee bezig dat ik als klant overal zelf achteraan moet ! Ik heb geen mail gehad van jullie dat artikelen uitverkocht waren , geen mail dat ik mijn geld terug zou krijgen .. nu ja vandaag heeft de klantenservice mij een mail gestuurd nadat ik zelf heb opgebeld .. Na 23 dagen ! en mijn geld zweeft ook nog ergens rond .. als jullie zo verder doen als bedrijf komt het vast wel goed met jullie want dit was de eerste en denk de laatste keer dat ik bij jullie heb besteld via internet De medewerkster heeft alvast wel genoteerd dat ik nog paar dagen geduld heb , maar dat loopt op zijn einde kan ik vertellen .Kan zowat al rente aan jullie gaan vragen , ik moet ook op tijd betalen dus doen jullie dat dan ook !

Gewenste Oplossing:

Een zo spoedig mogelijke terugbetaling en een fatsoenlijke klantenservice , dat mag wel denk ik na bijna een maand !

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Rituals

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Rituals over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Rituals nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Rituals in behandeling genomen

Reactie van de melder van de klacht

10 jaren geleden - DIT IS GEEN BERICHT VAN RITUALS MAAR VAN DE KLACHTMELDER ZELF ! Los van het feit dat het bedrag vorige vrijdag eindelijk door Rituals is teruggeboekt op mijn rekening ( na bijna 4 weken ! ) ben ik niet van mening dat mijn klacht serieus is genomen aangezien ik tot heden nog geen enkele reactie heb gehad . Een klantgerichte dienstverlening is ver te zoeken bij dit bedrijf . Excuses mag ik er zelf bij verzinnen. Mijn klacht is een week geleden " in behandeling genomen ' ... Foei Rituals .. en ik zag vandaag mijn in de sale bestelde artikelen die nooit geleverd konden worden .. waar jullie het geld een (bijna) maand op jullie rekening hielden .. waar ik op zat te wachten..... In de winkel hangen als nieuwe collectie !!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Rituals een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Rituals

Heeft op 08 februari 2016 om 11:47 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

tantekaat

Heeft op 08 februari 2016 om 12:04 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Denk dat jullie bedrijf heel bewust dit financieel zo aanpakt , excuses zijn terecht wel op zijn plaats , maar mij zie je als klant niet meer terug

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM