Klacht: nieuw lot.

[email protected] op 27 december 2015 over Postcode Loterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 27 december 2015

Een klant van de Postcode Loterij uit zijn onvrede over de verplichting om een nieuw lot aan te schaffen voor de nieuwjaars trekking, ondanks het feit dat hij al drie loten bezit. Hij vindt het onredelijk dat deelname aan de trekking afhankelijk is van de aankoop van een extra lot, ondanks zijn steun voor goede doelen.

Mijn Klacht:

beste mensen van de postcode loterij. waarom moet ik weer ‘nnieuw lot kopen voor de nieuwjaars trekking ?’t is belachelijk dat je anders niet mee kunt doen.ik heb al 3 !!!!!! loten.goede doelen steunen is heel mooi en doe ik graag aan mee maar ’t is ’n keer genoeg.

Gewenste Oplossing:

als ik zonder 'n nieuw lot te kopen ook kans maak op 'n prijs.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Postcode Loterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Postcode Loterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM