Klacht: Verouderde studie

Annebel89 op 01 december 2015 over NHA in de categorie Opleidingen en cursussen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
NHA has resolved this complaint
Klacht opgelost op 16 december 2015
Reactie van het bedrijf:

klacht 2 weken na verzending e-mail gesloten.

Bedrijf NHA
Status Opgelost
Datum 1 december 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Bij NHA heb ik een studie Frans besteld. De studie is erg verouderd. Mijn vriend die Franstalig is gaf aan niet veel van de opbouw te begrijpen. In de lessen wordt er nog besproken over een postzegel en een grensbewaker… Dat geeft al aan hoe oud de studie is en dat dit niet meer up to date is. De motivatie van leren is daardoor erg laag.

Gewenste Oplossing:

Voor mij is de studie weg gegooid geld. Ik heb er alleen doorheen gebladerd maar het is erg slecht. Ik was zelf te laat met het terug sturen maar wil nog kijken of er mogelijkheden zijn om mijn geld terug te krijgen en alles terug te sturen. Alles is nog ingepakt. Alleen de eerste les is uit de folie gehaald.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar NHA over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NHA in behandeling genomen

Bericht van

10 jaren geleden - Uw klacht is in goede orde ontvangen en in behandeling genomen. In uw mailbox treft u een reactie aan. Vriendelijk verzoeken wij u hierop te reageren, zodat wij uw klacht verder inhoudelijk in behandeling kunnen nemen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NHA een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

NHA

Heeft op 16 december 2015 om 08:58 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM