Klacht: Scheur in broek

Noura Ahmed op 29 november 2015 over Mango in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Mango
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 29 november 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ongeveer 1,5 week geleden heb ik bij de Mango in Roosendaal een broek gekocht van €39,99 van de nieuwe collectie, de broek heb ik contant afgerekend en daarbij heb ik niet om een bon gevraagd aangezien ik vaak bij Mango winkel en er vanuit ging dat alles in orde zou zijn. Ik ben blijven haken bij een tafeltje waardoor de broek bij de knie een beetje is open gegaan en beschadigd, dit vond ik erg jammer aangezien ik de broek pas had gekocht en maar 2 keer had aangetrokken. Vervolgens ben ik terug gegaan naar de Mango in Roosendaal en heb daar mijn verhaal gedaan, daar werd ik heel slecht geholpen en het gesprek werd snel afgekapt, er werd mij verteld dat ik het zelf moest uitzoeken omdat ik niet om een bon had gevraagd. Ik vind dit geen service en totaal niet netjes om op deze manier om te gaan met een klant.

Gewenste Oplossing:

Het zou erg fijn zijn als ik in ruil voor de beschadigde broek dezelfde broek maar dan een nieuwe zou kunnen krijgen aangezien ik het een hele leuke broek vind.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Mango

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Mango nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM