Klacht: slechte info

Soesma op 16 november 2015 over PATHE in de categorie Bioscopen & Theaters

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 6.0/10 ★★★☆☆
Bedrijf PATHE
Status Open
Datum 16 november 2015

Een klant heeft VIP-kaarten gekocht bij PATHE, maar ontving geen informatie over de inbegrepen frisdranken. Hierdoor heeft de klant extra kosten gemaakt. Ondanks contact met de klantenservice, heeft de klant nog geen reactie ontvangen op zijn verzoek om verduidelijking.

Mijn Klacht:

Wij hebben onlangs voor het eerst VIP kaarten gekocht en is ons niet verteld wat daarbij behorende frisdrank enz.. bij zat. vervolgens extra geld kwijt hiervoor en de klantenservice over gesproken zou een mail terug sturen en tot nu toe niks vernomen.

Gewenste Oplossing:

Ik zou het op prijs stellen dat de onder andere de jonge medewerkers goed geinformeerd worden op hoe zij de bezoekers het beste kunnen begeleiden en beter opletten wat voor kaarten bezoekers kopen.

Beoordeling 6/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over PATHE

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over PATHE nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM