Klacht: Verkeerd product

FedouaC op 22 september 2015 over MiniInTheBox.com in de categorie Internetshops - Gadgets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 22 september 2015

Een klant van MiniInTheBox.com heeft een bestelling geplaatst, maar ontving na anderhalf maand verkeerde producten. Een hoesje bleek voor een andere telefoon te zijn en het andere hoesje past niet op zijn toestel.

Mijn Klacht:

Ik heb al bijna anderhalf maand geleden een bestelling geplaatst. En nu pas een bestelling ontvangen. Maar dat was niet mijn probleem. De producten die ik heb ontvangen komen niet overeen met mijn bestelling. Een hoesje is van een hele andere telefoon en de andere telefoonhoesje past gewoon niet om mijn telefoon

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik de juiste bestelling binnen krijg. Of anders mijn geld terug krijg

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM