Klacht: tv

smitjes13 op 05 september 2015 over Telfort in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 5.0/10 ★★★☆☆
Bedrijf Telfort
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 5 september 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

3 weken geleden heeft telfort contact met ons opgenomen en hebben we gevraagd voor een monteur voor tv aan te sluiten ivm dat het ons niet lukt en we zijn al zo lang klant eerst het gezeikt gehad met de wifi en Internet is dat op gelost bellen ze ons weer en vragen we voor monteur nee moeten eerst kijken of we het samen krijgen opgelost we hebben van die kastjes gekregen verbindingsstukken voor tv en krijgen niks aan de gang en we zijn nu zo kwaad dat we op het punt staan op te zeggen want dit kan niet meer en toen ze ons hebben gebeld hebben we gevraagd of de klachten lijn ons kon terug bellen ja dat kan maar tot op heden nog niks gehoord erg schandalig

Gewenste Oplossing:

We zijn pas weer tevreden als alles het doet

Beoordeling 5/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Telfort

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Telfort nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie