Mijn Klacht:
Ik heb via groupon een theorieexamen TET / TICKEN aangevraagd, uiteraard direct betaald en de voucher ontvangen. De link die in de voucher staat is om beveiligingsredenen niet te openen. Dan krijg je een email terug dat ze het problemen naar een andere afdeling moeten doorzetten en “verwachten binnen 6 dagen” hierop terug te komen. Mijn dochter moet theorie examen doen en dit moet snel gebeuren!
Ik ben niet echt te spreken over de afhandelingswijze van groupon, ik heb product tenslotte al betaald!!!!!!
oke, nu is de korting verrekend. maar NIEMAND die een reactie geeft. Ik kan namelijk nog steeds niet terecht voor mijn theorie examen. groupon reageert hier NIET op. Het bedrijf zelf getracht te bellen maar daar wordt helemaal niet opgenomen?!!!!!!
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als men telefonisch contact opneemt en voor zorgdraagt dat afspraken nagekomen worden. Ik wil niet 6 dagen wachten op überhaupt een reactie.

