Klacht: Griekse yoghurt

Tuub89 op 07 juni 2015 over Melkan in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Melkan
Status Open
Datum 7 juni 2015

Een consument uitte zijn onvrede over de recent gewijzigde Griekse yoghurt van Melkan, die verkocht wordt bij Vomar, Dekamarkt en Dirk van den Broek. Hij merkt op dat de smaak van zowel de 0% als de 10% vetvariant aanzienlijk is verslechterd sinds de levering door Melkan, waardoor hij overweegt om de yoghurt niet meer te kopen. De consument hoopt op verbetering van het product.

Mijn Klacht:

Sinds kort is de naam van de griekse yogurt die bij Vomar, Dekamarkt en Dirk van den broek verkocht wordt veranderd. Ik eet zelf dagelijks 500 gram-1000 gram yoghurt per dag. Zowel de 0% en de 10% variant. De smaak van beide yoghurt is slecht! 10% vet viel nog wel mee maar het was vroeger veel beter! Over de 0% variant wil ik het niet eens hebben.. Sinds het wordt geleverd door Melkan wil ik de yoghurt niet meer kopen. Het is echt walgelijk.. Ik hoop dat er een verandering hierin komt.

Gewenste Oplossing:

De smaak verbeteren

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Melkan

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Melkan nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM