Klacht: Spullen alweer niet binnen!!!!!!!

Fleurtjee15 op 15 april 2015 over Light in the box in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
āœ… Klacht opgelost op 15 april 2015
Reactie van het bedrijf:

Klant op 1504 per e-mail geïnformeerd over status bestelling

Status Opgelost
Datum 15 april 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik heb een bikini besteld en ik heb deze nog steeds niet binnen gekregen. Ik heb hem op 26 maart besteld, mijn vriendinnen een week later en die hebebn hem nu allebei binnen. Ik vind het een beetje raar dat ik hem dan nog niet heb….!

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als mijn bikini nu zo snel mogelijk geleverd wordt en anders wil ik mijn geld terug! :)

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Light in the box in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Light in the box een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Light in the box

11 jaren geleden - Wij willen hier nogmaals heel duidelijk maken, dat de verzendduur van producten tot 20 werkdagen kan duren. Onze produkten worden uit verschillende delen van China met verschillende koeriers verzonden. Dus het gebeurt dat sommige pakketten sneller binnen zijn als andere pakketten. Wij achten deze klacht ook als ongegrond en zullen de klant opnieuw een overzicht van haar bestelling sturen waar duidelijk de verzendduur op vermeld is. Klantenservice LITB

Light in the box

Heeft op 15 april 2015 om 23:24 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klant op 1504 per e-mail geïnformeerd over status bestelling

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)