Mijn Klacht:
Beste Telfort,
Op donderdag 9 april heb ik via de telefoon mijn abonnement verlengd. Tevens heb ik mijn adres gewijzigd. De volgende dag zou de telefoon geleverd worden. Dit gebeurde op miraculeuze wijze op mijn oude adres. Nadat ik gebeld had die middag, blijkt er een systeemfout gemaakt te zijn, waardoor mijn telefoon naar het oude adres is gestuurd. Tevens is mij toen ook verteld dat de bestelling diezelfde avond geannuleerd zou worden en ik de volgende dag in de winkel mijn abonnement opnieuw zou kunnen verlengen en de telefoon zou kunnen ophalen. Toen was ik al niet helemaal tevreden, mijn telefoon was kapot gegaan en met een sim only abonnement is dat vervelend, maar compleet mijn eigen risico natuurlijk. Juist omdat jullie zo snel zouden zijn met het leveren van een telefoon, heb ik gelijk mijn abonnement bij jullie verlengd (zou vanaf september ingaan(, inclusief nieuwe telefoon (die gelijk gestuurd zou worden).
Op advies van Klantenservice stond ik zaterdagochtend om 10u in de winkel, om mijn telefoon op te halen en mijn abonnement te verlengen. Toen werd mij verteld dat er opnieuw een fout is gemaakt: het annuleren van een bestelling duurt wat langer dan een avond. Dit is al de 2e fout, terwijl jullie ‘eenvoudig te regelen’ uit willen stralen.
De medewerker heeft toen gezegd dat ik op de hoogte gesteld zou worden zodra de bestelling geannuleerd is. Niet heel fijn, een heel weekend zonder telefoon.
Vanochtend heb ik een mail gekregen dat de bestelling retour is ontvangen. Dat vatte ik op als het signaal dat de bestelling is geannuleerd. Dus ik stap tijdens het leren op de fiets, opnieuw naar de winkel. Daar werd me verteld dat de order alsnog niet uit het systeem is. De winkelmedewerker heeft gebeld en uiteindelijk kreeg ik een mevrouw van de Klantenservice aan de lijn, die niet erg behulpzaam klonk. ‘Mevrouw, ook al heeft u die mail ontvangen, dat betekent nog niet dat het uit het systeem is. Het duurt zo’n 3 tot 5 werkdagen’. Sorry, maar dat moet ik ruiken? Ik vind het onbehoorlijk dat het zo lang duurt, en dat er zo onduidelijk over gecommuniceerd wordt. In die mail stond niets over het verwerken in het systeem. Keer op keer wordt er verkeerde informatie gegeven en duurt het al 4 dagen en erg veel tijd en energie, zonder dat ik een telefoon (met Whatsapp: Iphone 5c) heb.
Gewenste Oplossing:
Ik zou het gepast vinden om de kosten van mijn huidige sim only abonnement niet meer te betalen. Dat zijn dus de kosten van mei tot september.

