Mijn Klacht:
Abonnement Donald Duck tijdig (eind oktober 2014) opgezegd en daar ook een bevestiging van gehad. Vervolgens ten onrechte geld geincasseerd van mijn rekening voor een vervolg abonnement. Incasso gestorneerd.
Diverse betalingsherinneringen, telefoontjes (waar gezegd werd deze als niet verzonden te beschouwen), mailwisselingen en ten slotte incassobureaus verder vandaag een brief gehad waarin wordt vermeld dat GGN de werkzaamheden wat betreft dit dossier heeft beeindigd.
Geen excuses geen inhoudelijke reactie en geen enkele reactie op de mailwisseling die heeft plaatsgevonden tussen Sanoma en mij en tussen GGN en mij. Schandalig!
Enkele van de mails die ik gestuurd heb:
Date: Wed, 3 Dec 2014 15:35:41 +0100
Geachte heer / mevrouw,
Tot mijn grote verbazing ontvang ik vandaag van u een brief met als onderwerp “betalingsherinnering abonnement”. In deze brief wordt er gesproken over abonnementsgeld voor een termijn tot en met 20-2015. Dit is echter onjuist. Mijn abonnement is tijdig opgezegd en ik heb zoals blijkt uit uw email op 27 november 2014 mijn laatste Donald Duck ontvangen.
Ter bevestiging is dit de gevolgde procedure geweest:
* abonnement is ingegaan op 5 december 2013
* abonnement is eind oktober telefonisch opgezegd (zie email van 1 november 2014 – 6:35:29)
* abonnement is dus tijdig opgezegd (meer dan een maand voordat het eerste nummer van de nieuwe abonnementsperiode (5 december 2014) verschijnt)
* abonnement is afgelopen op 27 november 2014
Er is dus op geen enkele manier sprake van een verlenging van het abonnement op de Donald Duck.
Ik beschouw de brief dan ook als niet verzonden.
Graag wel een reactie van uw kant ter bevestiging (NOOIT EEN REACTIE GEKREGEN)
Date: Sat, 14 Feb 2015 17:36:55 +0100
Geachte heer/mevrouw,
Wederom ontvang ik vol verbazing een brief omtrent een betalingsachterstand bij Sanoma Media Netherlands BV. Ik heb na onderstaande mailwisseling begin december 2014 een telefonisch gesprek gehad met Lilian Kepel van Sanoma Media en het verhaal wederom uitgelegd. Zij concludeerde net als ik dat er van een verlenging van mijn abonnement geen sprake kan zijn (gezien mijn tijdige opzegging). Tevens verzekerde zij mij ervan dat de financiele afdeling dit verder zou afhandelen en dat ik toekomstige brieven i.v.m. de verwerking ervan als niet verzonden mocht beschouwen.
Uit de brief van u blijkt dat Sanoma haar zaken dus nog steeds niet op orde heeft. Voor zo’n grote organisatie als deze vind ik dit zacht uitgedrukt een blamage.
Ik hoop oprecht dat u nu eens daadwerkelijk in de zaak wilt duiken. Zodoende kunt u tot dezelfde conclusie komen als Lilian Kepel en ondergetekende.
Ik verwacht dan ook snel een reactie met oprechte excuses, zodat ik eindelijk eens een punt kan zetten achter deze soap. Zo niet, dan zie ik me niet anders dan genoodzaakt mijn rechtsbijstand hierop in te schakelen. (NOOIT EEN REACTIE GEKREGEN)
Gewenste Oplossing:
Wat ik in de emails al enkele keren heb vermeld:
* Inhoudelijke eerlijke reactie op de gang van zaken (waaruit dan zal blijken waar de fout ligt)
* Oprechte excuses (schriftelijk) van zowel Sanoma als GGN
* Verwijdering uit de bestanden van het incassobureau GGN en eventuele registratie bij het BKR.

