Mijn Klacht:
Ik kocht op 20 maart 2015 online een tuinset van Le Sud murcia 5 delig. Op foto tuinset 4 stapelstoelen en 1 rechthoekige tafel. Set werd geleverd op 26 maart 2015. Bij levering een Ronde tuintafel ipv rechthoekig. Zelfde dag nog gebeld. Was een fout van Blokker, maar wij mochten niet de dupe zijn en er zou een rechthoekige worden geleverd op dinsdag 31 maart 2015. Helaas geen levering die dag. Na weer gebeld te hebben zou het worden geleverd op donderdag 2 april 2015. Heb om 9 uur gebeld over tijd van levering, was niet bekend bij vervoerder. Na telefonisch contact zou ik eind van de middag worden gebeld of gemailed hoe nu verder. Helaas geen van beide. Vrijdag 3 april 2015 weer gebeld over tuinset. Nu kregen we te horen dat dit niet de tuinset was die zou moeten zijn, maar een ronde tafel. Tegen meerprijs zou er een rechthoekige tafel worden geleverd. Hier gingen wij niet mee akkoord en hebben uiteindelijk de set geannuleerd. Heb daarna nog een keer bij Blokker online gekeken naar deze tuinset ( kostte 389 Euro ), wat schetst mijn verbazing,op de foto de tuinset Le Sud murcia 5 delig nog steeds te koop voor 389 Euro MET RECHTHOEKIGE tuintafel. Ik vind dit misleidend en ik voel mij duidelijk in de maling genomen en ik vind het schandalig dat een klant op deze wijze wordt behandeld en afgescheept. Mijn vrouw heeft deze set geannuleerd en zou een bloemetje krijgen, waar wij niet op zitten te wachten, wel op de tuinset.
Gewenste Oplossing:
Ik ben pas tevreden als mijn klacht gehonoreerd wordt en ik de tuinset zou krijgen voor de prijs die op de foto staat vermeld, DUS met RECHTHOEKIGE tuintafel.
Ik verwacht zeker een reactie ( liefst via de mail, vanwege slechthorendheid ). Gesprek met klantenservice niet meer omdat deze medewerkers er niets aan kunnen doen aan deze situatie.
In mei (23 mei ) zou ik 60 jaar worden en had ik gehoopt op een mooie tuinset met Rechthoekige tuintafel, maar helaas.

