Mijn Klacht:
vrijdag 3 april jl. heeft er onderhoud plaatsgevonden in de wijkkasten die beide toevallig naast mijn oprit staan, nadat de monteurs tegen elven vertrokken waren, konden wij tegen 18.00 uur nog steeds geen enkel gebruik maken van de diensten. Na veel telefoontjes met UPC, en gedraai en ontwijkend gedrag van medewerkers en beweerden dat het aan ons zou liggen waarbij zelfs de arrogantie werd opgeworpen om maar bij de buren te gaan kijken of iets nuttigs te gaan doen werd ik gedwongen om te wachten op een monteur die vrijdag 10 april komt.
UPC beweert ook dat de verzonden brief met het aangekondigde onderhoud tussen 1 en 7 april 24 uur per etmaal kan duren, in de brief staat uiterlijk tot 17.00 uur per dag. Als er gebeld word met UPC krijg je tor ergernis toe te horen dat er een storing is geweest in inmiddels is opgelost, niet dus!!
Op het moment je een medewerker te spreken krijgt mag het niet te moeilijk worden, kan liggen aan het niveau van de medewerker of ze zijn als apen getraind. Alles is erop gericht om te verwijzen naar algemene voorwaarden.
UPC is niet in staat om en storingsdienst of iets dergelijks binnen 24 uur ter plaatse te hebben, zelfs niet als het om hun eigen gecreerde probleem gaat, ook hier verschuilen zij zich achter het verhaal dat zij de agenda van dat bedrijf niet beheren. Moet ik daar als klant rekening mee houden vraag ik mij af?
Een verschrikkelijk bedrijf, met versleten dienstverlening en alles erop gericht om vanuit zichzelf te denken.
Gewenste Oplossing:
Op het moment wanneer alle inferieure rotzooi waar UPC opstaat de deur uit is en we lekker gewoon de diensten van het vertrouwde KPN afnemen.

