Klacht: Win een Top! van Coop Paasontbijt!

paasactie1990 op 04 april 2015 over COOP in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf COOP
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 4 april 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Afgelopen vrijdag 3 maart wilde ik mijn ei inleveren om zo deel te nemen aan de paasactie om een paasontbijt te winnen. Eenmaal in de winkel werd mij mede gedeeld dat de trekking al is geweest terwijl je mee kon doen tot en met 3 april. Ik vroeg aan een werknemer waarom dat was en kreeg als antwoordt dat ik gewoon te laat was. Ik vind dit een raar antwoord en snap niet waarom het er niet bij staat dat je mee kan doen tot 3 april ipv tot en met 3 april. Want er staat namelijk tot en met 3 april op het ei.

Ik ben erg teleurgesteld en hoop dat de Coop erop terug komt.

gr. Linda

Gewenste Oplossing:

Ik ben weer tevreden als Coop mijn klacht serieus neemt en ze in zien dat het niet klopt dat ze al een trekking gaan doen terwijl je nog gewoon mee kan doen.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over COOP

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over COOP nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer