Klacht: Niet aangekomen

Romaissa24 op 25 maart 2015 over MiniInTheBox.com in de categorie Internetshops - Gadgets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 25 maart 2015

Een klant heeft op 2 maart een hoesje voor een iPhone 4 besteld bij MiniInTheBox.com, met de verwachting dat de levering binnen 20 dagen zou plaatsvinden. Op 25 maart was het hoesje echter nog niet ontvangen, en de klant ondervond problemen met het stellen van vragen over de bestelling via de website.

Mijn Klacht:

Ik heb 2 maart een hoesje voor iphone 4 besteld.
Op de website staat dat de bestellingen binnen 20 dagen afgeleverd worden.
Vandaag is het 25 maart en heb ik nog steeds mijn hoesje niet gekregen.
Ik heb op de website gezien dat ik de vraag kan stellen bij mijn bestellingen maar daar staat weer een link die me naar light in the box brengt, waar ik weer een account moet aanmaken

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als mijn hoesje bij mij thuis aankomt zonder problemen en kosten vanwege het te laat afleveren.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MiniInTheBox.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MiniInTheBox.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM