Klacht: Binnenkomst mensen tijdens voorstelling

Esther Borst op 11 maart 2015 over PATHE in de categorie Bioscopen & Theaters

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf PATHE
Status Open
Datum 11 maart 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Goede dag,

Maandag 9 maart ben ik samen met een vriendin naar de film Focus van 19.20 uur geweest in Amersfoort.

De film begon om 19.20 uur, dan krijg je uiteraard eerst reclame enz. te zien. Er bleven na 19.20 uur nog steeds mensen binnenkomen.
Toen de hoofdfilm was begonnen bleven er nog steeds veel mensen binnen komen, ook nog om 19.40 uur!!

Het stoorde ons enorm, je mist toch het begin van de film hierdoor en waren bijna de zaal uitgelopen.

Dat er tijdens de reclame nog mensen naar binnen mogen is nog niet zo erg, maar dat ze binnen blijven komen (niet een paar, maar best veel mensen) als de film allang begonnen is dat moet toch niet kunnen.

Groet,
Esther Borst

Gewenste Oplossing:

Dat er geen mensen meer naar binnen mogen als de hoofdfilm begonnen is. Daarnaast weet ik zo niet wanneer ik tevreden ben, heb me er enorm aan geërgerd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over PATHE

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over PATHE nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM