Klacht: Telfort

Sabine1984 op 07 maart 2015 over Telfort in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Telfort
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 7 maart 2015

Een klant heeft zijn abonnement bij Telfort opgezegd, met een bevestiging dat hij drie weken na de beëindiging toegang zou hebben tot zijn e-mailadres. Op 6 maart kon hij echter niet meer inloggen op zijn e-mail, ondanks de belofte in de brief, waardoor hij belangrijke berichten miste. Telfort gaf aan dat het systeem soms direct het e-mailadres deactiveert, wat de klant als onacceptabel beschouwt.

Mijn Klacht:

Ik heb mijn abonnement stop gezet bij Telfort. Deze zou stoppen op 5 mrt. Ik heb een brief thuis gekregen waar dit in word bevestigd, nu staat er ook in de brief dat ik 3 weken na 5 Maart mijn email adres nog in kan, om mijn mails te bewaren of over te zetten,

Nu wil ik 6 maart mijn email in ( gister ) , en dit blijkt niet te kunnen, Er staan allemaal belangrijke emails in , met name van mijn vakantie en huurauto etc.

Ik heb Telfort geemaild, en kreeg eerst als reactie helaas opgezegd is geen email meer.

Ik weer gemaild, en gezegd dat het in de brief staat die ik thuis hebt gehad.

Nu kreeg ik een of ander verhaal dat het wel eens voorkomt dat het systeem het er wel eens gelijk uithaalt, het email account, en dat bij mij is gebeurd,

Ik vind dit schandalig, uiteraard had ik het anders al veel eerder geregeld En dit staat niet in de brief, dat het voor kan komen dat je email al gedelete word.

Daarna proberen ze je dan weer een jaar abonnement aan te smeren, zodat je dan wel je email kan behouden. Ik vind dit erg kwalijk. Ik wil min email niet behouden, ik wilde de beloofde 3 weken nog gewoon mijn email in om alles te kunnen regelen!

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat dit zo snel mogelijk word opgelost!! Ik wil mijn emails, en bovendien een excuses!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Telfort

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Telfort nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie