Klacht: onbereikbaarheid op site en per telefoon

janous8 op 03 maart 2015 over Postcode Loterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 3 maart 2015

Een klant van de Postcode Loterij ervaart problemen met het reserveren van gewonnen tickets op de website en meldt dat hij meer dan 10 minuten in de wacht heeft gestaan bij het telefonisch contact. Daarnaast vindt de klant het onacceptabel dat er 4 euro betaald moet worden om een prijs te verzilveren.

Mijn Klacht:

Op 03-03-2015 0m circa 10:45 onmogelijk om op site de gewonnen tickets te reserveren. Daarna maar gebeld meer dan 10 minuten in de wacht laten staan.Uiteindelijk reservering mogelijk.het is onvaardbaar dat als je een prijsje wint eerst 4 euro moet betalen om je prijs te verzilveren

Gewenste Oplossing:

Bij terug betaling van gemaakte telefoonkosten. Anders gaat het jarenlange abonnement met Postcode loterij eindigen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Postcode Loterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Postcode Loterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM