Klacht: Geen respons bij ontevredenheid en retour zenden product

sandrate op 15 februari 2015 over Janox.nl in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 28 november 2015
Reactie van het bedrijf:

aankoopbedrag is reeds terugbetaald

Bedrijf Janox.nl
Status Opgelost
Datum 15 februari 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb een telefoonhoesje besteld, op de site lijkt het een metallic roze samsung hoes die flink is afgeprijsd. Het blijkt een knalroze, goedkoop ogende hoes te zijn.
Ik heb de klantenservice 2x een mail gestuurd en krijg geen antwoord. Heb het product vervolgens met een begeleidend schrijven verstuurd maar ook hier tot op heden geen reactie op ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Zij contact met me opnemen over het betreffende product en het betaalde geld retour doen op mij rekening

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Janox.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Janox.nl nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Janox.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Janox.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Janox.nl

Heeft op 28 november 2015 om 20:36 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)