Klacht: Nooit ontvangen bioscoop kaartjes

Linda Bats op 10 februari 2015 over L’Oréal in de categorie Verzorgingsprodukten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
L’Oréal has resolved this complaint
Klacht opgelost op 11 februari 2015
Reactie van het bedrijf:

Firma Boddendijk doet de afhandeling van de bioscoopactie. Ik heb mevrouw doorverwezen naar de Frima Boddendijk.

Bedrijf L’Oréal
Status Opgelost
Datum 10 februari 2015

Een consument heeft anderhalve maand geleden producten van L’Oréal gekocht via Kruidvat en de benodigde documenten opgestuurd om gratis bioscoopkaartjes te ontvangen. Tot op heden zijn de drie kaartjes niet ontvangen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Anderhalve maand geleden hebben wij , via het kruidvat, enkele producten van L;oreal gekocht en keurig netjes alles opgestuurd om gratis bioscoopkaartjes te ontvangen ( 3 stuks ) Tot op heden hebben wij niets ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Als ik ze alsnog zou ontvangen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar L’Oréal over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door L’Oréal in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat L’Oréal een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

L’Oréal

Heeft op 11 februari 2015 om 17:01 geantwoord

Geboden Oplossing:

Firma Boddendijk doet de afhandeling van de bioscoopactie. Ik heb mevrouw doorverwezen naar de Frima Boddendijk.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM