Klacht: iPhone hoesje

Elles1993 op 28 januari 2015 over MiniInTheBox.com in de categorie Internetshops - Gadgets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 28 januari 2015

Elles van Galen heeft een hoesje voor haar iPhone 4S besteld bij MiniInTheBox.com, maar is ontevreden omdat het hoesje niet goed sluit. Ze heeft een foto toegevoegd ter verduidelijking en hoopt op een oplossing van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Hallo,

Ik heb bij jullie een hoesje besteld voor mijn iPhone 4S. Het is nummer (28)(403). Ik weet niet of jullie zo weten welke ik bedoel? Ik heb een foto in een bestand toegevoegd.
Het hoesje is vandaag binnen gekomen maar ik ben er alles behalve tevreden over omdat het hoesje niet sluit en dus open blijft slapen.
Ik hoop dat ik iets van jullie hoor zodat we samen tot een oplossing kunnen komen.
Alvast bedankt!

Groetjes, Elles van Galen

Gewenste Oplossing:

Wanneer het hoesje sluit d.m.v. bijvoorbeeld een magneet.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MiniInTheBox.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MiniInTheBox.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM