Klacht: Abonnement stopzetten.

Anke de wert op 15 januari 2015 over Canaldigitaal in de categorie Alles-in-1, Digitale TV

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Canaldigitaal has resolved this complaint
Klacht opgelost op 22 januari 2015
Reactie van het bedrijf:

Beste, Wij hebben u vandaag per e-mail bericht dat het abonnement zal worden beëindigd per 14-2-2015. Mocht u hier nog vragen over hebben dan kunt u op de betreffende email reageren. Met vriendelijke groet, Webcare CanalDigitaal

Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 15 januari 2015

Een klant van Canal Digitaal heeft zijn abonnement in 2011 stopgezet na een verhuizing, maar ondervond problemen met de verwerking van de opzegging. Ondanks meerdere pogingen om het abonnement te annuleren, blijft het op naam van de vorige bewoner staan, terwijl de betalingen wel van zijn rekening worden afgeschreven. De klant heeft uiteindelijk 45 minuten aan de telefoon doorgebracht zonder een oplossing te vinden.

Mijn Klacht:

Ik ben van 2009 tot 2011 klant geweest bij canal digitaal. In 2011 ben ik verhuisd en heb mijn abonnement stopgezet. Dit duurde een aantal maanden voordat het eindelijk goed verwerkt was. Ik heb gebeld en schriftelijk opgezegd. Na veel pijn en moeite DACHT ik dus dat dit gelukt was. Niet dus….
Wat blijkt is dat het abonnement nog op naam van de Vorige bewoner stond dus kan ik het niet opzeggen. Tot op de dag van vandaag niet….MAAR ze hebben destijds wel het rekeningnummer van meneer omgezet naar mijn rekening zodat ze wel kunnen incasseren. Dat kan dan weer wel.
Ik betaal nu dus 2 x per jaar 77.40 euro omdat ik het abonnement niet kan opzeggen. Ik moet het zelf maar steeds storneren wordt er gezegd.
Gister weer 45 minuten aan de telefoon gehangen, 4 x doorverbonden en uiteindelijk de mededeling dat ik een brief moet schrijven. Ben er nu echt klaar mee. Ik heb geen fout gemaakt, maar canal digital. Ik ben op de juiste manier klant geworden en heb ook het abonnement schriftelijk stopgezet. Maar ik zit nu wel met de ellende te kijken.

Gewenste Oplossing:

Abonnement stopgezet is en ik mijn geld terug heb wat ik de afgelopen 3 jaar heb betaald.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Canaldigitaal over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Canaldigitaal in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Canaldigitaal een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Canaldigitaal

Heeft op 22 januari 2015 om 13:46 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste,

Wij hebben u vandaag per e-mail bericht dat het abonnement zal worden beëindigd per 14-2-2015.
Mocht u hier nog vragen over hebben dan kunt u op de betreffende email reageren.

Met vriendelijke groet,
Webcare CanalDigitaal

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie