Klacht: voorzetting nog niet afgehandelde klacht canal digital

K123456 op 09 januari 2015 over Canaldigitaal in de categorie Alles-in-1, Digitale TV

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Canaldigitaal has resolved this complaint
Klacht opgelost op 27 januari 2015
Reactie van het bedrijf:

Beste, In onze mailwisseling hebben wij u uitgelegd hoe de nota is opgebouwd. Ook hebben wij voor 1 maand de dubbele kosten gecrediteerd. Tevens hebben wij op uw verzoek de geluidsopname beluisterd. Wij mogen u de geluidsopname niet doen toekomen,...

Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 9 januari 2015

Een klant van Canaldigitaal vraagt om bewijs van een afgesloten HD light telefoonabonnement voor een jaar, dat volgens hem niet is geleverd. Hij uit zijn onvrede over de communicatie van het bedrijf, waarbij hij twijfels heeft over de geloofwaardigheid van de genoemde contractdata. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

ik wil nogmaals graag bewijs dat ik zoals u aangeeft een HD light telefoonabonement voor een jaar heb afgesloten, u heeft mij dat bewijs niet aangeleverd hoewel ik daar wel om vroeg, dat bevordert geen vertrouwen.
Bovendien dient u uw eigen communicatie serieus te nemen, als u de communicatie van uw eigen organisatie al niet serieus neemt m.b.t. de einddatum contract waarom zou ik u anders serieus moeten nemen m.b.t. de afloopdatum van een contract. Zie hieronder:
Zij schreven dat d.d. 17 december 2014: “om die reden hebben we naast uw openstaand saldo tevens de resterende lopende contractperiode in rekening gebracht. Hier is de resterende lopende contractperiode beeindigd per 31-01-2015. Kom dus niet aanzeilen met afloopdatum in augustus want dat is volstrekt ongeloofwaardig, zelfs als u kunt aantonen dat er op een geluidsopname werkelijk een jaar staat kun je daar na deze schriftelijke boodschap van het eigen kantoor niet meer omheen. Maar toon eerst maar eens wat ik precies gezegd of beloofd zou hebben via een geluidsopname

Ten slotte, niet voor niets is op 12-10-2014 via aangetekend opzegbrief digitale televisie opgezegd, dus ook het HD light abonnement of bent u van mening dat dat geen digitale televisie is, ik wil u er verder op wijzen dat daar duidelijk bij staat per eerst mogelijke opzegdatum. Dat HD light contract is dus nu reeds al opgezegd d.d. 12 oktober 2014 en door uw eigen organisatie vastgesteld op 31-1-2015 hoewel ik dan wel eerst graag alsnog het schriftelijk bewijs wil zien of als u dat niet kunt tonen het mondeling bewijs van een door mij HD light jaarcontract te hebben afgesloten. Tot op heden heb ik dat niet van u ontvangen, u roept alleen een datum. Een digitaal geluidsfragment aanleveren waarin ik klip en klaar aangeef dat ik mij bewust ben dat ik dit contract aanga voor een jaar is toch niet zo moeilijk?
2. De maandbedragen van september en oktober zijn opgebouwd uit componenten die substantieel verhoogd zijn zonder hierover met mij van tevoren netjes te communiceren, vandaar dat ik bezwaar hiertegen maak, ik moest ontdekken dat losse kaarten ineens mega per stuk omhoog gegaan waren met meer dan 100% en ook dat mijn abonnement met die kaarten binnen enige tijd maar liefst van iets van 12 euro naar ruim 21 euro was gegaan. Over zulke verhogingen niet communiceren en dan zomaar automatisch afschrijven vind ik onbehoorlijk en deed mijn het vertrouwen opzeggen
bovendien had ik eerder contact gehad met een medewerker van u en uitdrukkelijk gevraagd naar het goedkoopste abonnement en dat heeft hij toen mij niet verstrekt, hierbij was dus feitelijk sprake van dwaling.
Tenslotte, vind u het zelf ook niet belachelijk dat u mij wenst te factureren voor september en oktober zowel voor het volledige basispakket en kaarten en ook nog eens voor het HD light pakket, gaat er dan bij niemand van canal digital een lampje branden….welke klant gebruikt er nu 2 pakketten in hetzelfde huis die in de basis hetzelfde leveren, wat zou dat dan voor meerwaarde leveren. Dat is toch sukkelig, alleen al hieruit zou er bij jullie toch een lampje moeten gaan branden dat ik al eerder een HD light pakket van 9,95 solo gehad had moeten krijgen. Uit dit alles blijkt toch wat voor koeien van fouten er gemaakt zijn. Daarom nogmaals mijn vraag kom met een fatsoenlijke eindafrekening waarin je 9,95 euro voor sept en 9,95 voor okt 2014 factureert (samen dus 19,90 als eindbedrag en commiteer je tenminste aan je eigen uitspraken mits je die hard kunt maken met bewijs ben ik bereid tot 31 januari 2015 9,95 p.m. nog te betalen…..en na alles wat er gebeurd is zou mijn voorstel zijn: gebruik de coulanceregeling en laat betalen tot datum opzegging 12-10-2014 waarbij je de maand nog laat uitlopen tot eind oktober 2014. Dat was precies de bedoeling geweest en niet al dit gezeur. Tenslotte: Een tevreden klant na een positief exit levert wellicht meer op dan een rancuneuze in de mond op mond reclame, aan u de keuze. De mailvorming vormt al reeds basis voor mijn rechtsbijstandsverzekering, hopelijk laat u het zover niet komen. Zomaar mijn reactie afdoen met dat ik niet op tijd (binnen enkele dagen) zou hebben gereageerd vond ik nu ook niet zo sterk.

Met vriendelijke groet,

Klaas Biel

From: [email protected]
To: [email protected]
Subject: RE: Uw klacht op Klacht.nl -na aangetekend opzegging toch nog rekeningen
Date: Tue, 6 Jan 2015 12:53:28 +0000

Geachte heer Biel,

De einddatum van uw HD-Light contract is 31-08-2015, zoals eerder vermeld.
Vervelend dat u een tegenstrijdig bericht hebt ontvangen van onze klantenservice, de einddatum die zij noemen is niet juist.

De reden dat er nog €43,23 aan abonnementsgelden openstaat is omdat u de incasso’s van september en oktober hebt geweigerd. In deze maanden bent u nog gefactureerd voor het volledige Basis pakket met extra kaart en HD-Light.
Vanaf november betaalt u enkel voor HD-Light, daar de andere abonnementen zijn beëindigd.
U heeft het contract op het HD-Light abonnement op 23-08-2014 in de ochtend telefonisch afgesloten toen u ook uw opzegging doorgaf. Op 25-08-2014 zijn de opzegbevestiging brieven verstuurd naar uw huisadres. Op 26-08-2014 is vervolgens de bevestiging van uw contractverlenging per post toegestuurd.

U betaalt nu dus €9,95 zoals afgesproken voor het HD-Light abonnement tot 31-08-2015. Na deze datum is dit abonnement maandelijks opzegbaar.

Wij hopen u bij dezen voldoende te hebben geïnformeerd.

Met vriendelijke groet,
Webcare CanalDigitaal

Gewenste Oplossing:

1. laat mij voor sept 9,95 en voor okt 9,95 per maand betalen en houdt het daarbij gezien opzegbrief voor alle digtiale televisie.
2. Wil je toch meer toon dan met bewijs digitaal/auditief dat ik een jaarcontract zou hebben afgesloten en laat dan het jaarcontract doorlopen tot 31 jan 2015 (moet dan dus nog betalen sept, okt, nov, dec en jan alle 9,95. Maar feitelijk vind ik laatste regeling niet billijk maar een zaak die jullie dan afdwingen en waar ik vanaf eind oktober geen gebruik van heb gemaakt en nog niet maak.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Canaldigitaal over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Canaldigitaal in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Canaldigitaal een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Canaldigitaal

Heeft op 27 januari 2015 om 12:17 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste,

In onze mailwisseling hebben wij u uitgelegd hoe de nota is opgebouwd. Ook hebben wij voor 1 maand de dubbele kosten gecrediteerd.
Tevens hebben wij op uw verzoek de geluidsopname beluisterd.
Wij mogen u de geluidsopname niet doen toekomen, wegens privacy van ons medewerkers. De opnames worden alleen gebruikt voor trainingsdoeleinden en gevallen zoals deze.
Het gesprek is door ons afgeluisterd en daarbij bent u akkoord gegaan met een 24 maanden contract. Er is echter een 12 maanden contract verwerkt in het systeem.

We willen u verzoeken om het openstaande bedrag te voldoen, gezien het dossier op het punt staat uit handen gegeven te worden aan het incassobureau.

We hopen u zo voldoende te hebben geïnformeerd en het spijt ons u niet anders te kunnen berichten.

Met vriendelijke groet,
Webcare Team CanalDigitaal

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie