Klacht: UPC

906aawee op 05 januari 2015 over UPC in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf UPC
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 5 januari 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Hopeloos bedrijf als er iets misgaat.
Je krijg diverse mensen aan de telefoon en niemand kan iets adekwaat op korte termijn oplossen, allemaal nitwits.
Mijn voorbeeld, heb enige mndn geleden gebeld en gevraagd om korting van bestaand tarief per 1.1.2015.
Kon 5 euro korting krijgen vanaf 1.1.2015 voor 6 maanden, ok.
Afgesproken.
Op dinsdag 30.12.2014 ontving ik ineens de meeste HD zenders niet meer en een aantal gewone digitale zenders.
Ik had het pakket op zich niet veranderd dus.
Waar je dan in terechtkomt is echt godsgeklaagd.
Bellen, een Hr. Daniel of Daniels aan de lijn, probleem zou binnen 24 uur opgelost zijn. Niet dus.
Dag daarop weer 2 x gebeld, o.a. ene Hr.Klaasen.
Kreeg wel een nieuw kontrakt opgestuurd, gebrekkig ivm missen optie bellen onbeperkt, mijn naam, geb.datum, mob.no verkeerd maar ok, kniesoor die daarop let. Storing zou binnen 24 uur opgelost zijn.
Vrijdag 2.1.2015 maar weer eens gebeld, nu ene Hr Graauwmans aan de lijn. Die zag het licht op zijn manier, en ging de order intern handmatig in zijn pc invoeren, binnen 24 uur moest het opgelost zijn.
Vanmorgen, maandag 5.1.2015 even gekeken, noppa dus.
Email gestuurd naar deze Hr. Klaasen, antwoord terug dat UPC niet per email korrespondeert over storingen, ik moest bellen….
Weer maar eens gebeld nu ene Hr. Keizer of de Keizer aan de lijn.
Heeft alles aangehoord en zou binen 10 minuten terugbellen.
U snapt het wel, niet teruggebeld en nog steeds de ontbrekende zenders niet.Wel weer een nieuwe email met een bedankje voor mijn bestelling. Grappenmakers.
Resultaat,nog steeds zonder die zenders waar ik wel voor betaal en mij niet 1 naam bekend van een medewerker bij UPC die nu eens echt verstand van zaken heeft. Ben benieuwd wie ik morgen weer aan de lijn krijg en wie dan ineens weer ziet waar het aan ligt…

Gewenste Oplossing:

Neem eens personeel aan dat echt verstand van zaken heeft.
Nota over januari zal ik beslist niet betalen zonder excuus en enige vorm van genoegdoening. Probleem nog steeds niet opgelost.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over UPC

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over UPC nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - De storing is opgelost, na precies een week kan ik weer naar alle zenders kijken die in het pakket zitten. Ik ga nu 3 weken dromen , hoeveel euro precies UPC uit zichzelf in mindering zal brengen op de eerstvolgende nota. En over het telefoontje van UPC zelf naar ons, of de storing inmiddels verholpen is etc. Bedankt Klacht.nl dat ik deze klacht hier mocht plaatsen, beschouw hem maar als opgelost.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie