Klacht: de TV valt steeds stil

hans29snuitje op 28 december 2014 over Telfort in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Telfort
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 28 december 2014

Een klant van Telfort ervaart herhaaldelijk problemen met de televisie, waarbij het beeld stilvalt en soms tot een kwartier bevroren blijft. Daarnaast ondervindt de klant ook onderbrekingen in de internetverbinding, wat het kijkplezier aanzienlijk vermindert. De klant hoopt op een oplossing voor deze problemen.

Mijn Klacht:

de TV valt steeds stil het beeld blijft staan soms wel een kwartier en dat meerdere malen op een avond het tv kijken is dan niet leuk meer en het inter net valt ook stil ik hoop dat u er wat aan kan doen

Gewenste Oplossing:

als het verholpen is

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Telfort

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Telfort nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie