Klacht: ik heb 2 boeketen na keuze gewonnen, maar lukt niet om die te bestellen.

matorona op 10 december 2014 over Postcode Loterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 10 december 2014

Een klant van de Postcode Loterij heeft een code ontvangen om twee boeketten naar keuze te bestellen, maar kan nergens vinden waar deze code ingevoerd moet worden. Hierdoor lukt het de klant niet om de boeketten te bestellen.

Mijn Klacht:

Ik heb een code gekregen waar ik mijn boeket naar keuze mee zou moeten kunnen bestellen, maar nergens is iets tevinden waar die code moet worden in gevuld.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als dit word op gelost, of een vervangend iets te regelen. Zo kan iedereen prijzen uit delen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Postcode Loterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Postcode Loterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM