Klacht: de doemaarlekkerduurzaamkaart is niet te activeren. Diverse malen de winkel bezocht maar de kaart is niet geldig

ogoveia op 29 november 2014 over Postcode Loterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 29 november 2014

Een klant van de Postcode Loterij ervaart problemen met het activeren van de doemaarlekkerduurzaamkaart, die na meerdere bezoeken aan de winkel niet geldig blijkt te zijn. De klant voelt zich teleurgesteld en vindt het frustrerend dat het activeren van de kaart zo moeilijk is, in plaats van een directe prijs te ontvangen.

Mijn Klacht:

Heb het gevoel met een dooie mus te worden verblijd. Waarom niet gewoon een prijs ipv al deze rompslomp om een kaart te activeren dat na diverse pogingen niet is gelukt

Gewenste Oplossing:

niet

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Postcode Loterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Postcode Loterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM