Klacht: Onverklaarbare abonnement opzegging

Deniz Kaya op 25 november 2014 over Telfort in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Telfort
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 25 november 2014

Een klant van Telfort heeft problemen ervaren met zijn internet en TV, waarna hij contact opnam met de klachtenservice. Na het ontvangen van een nieuw modem bleek dat zijn abonnement onverklaarbaar was opgezegd, ondanks dat hij dit niet zelf had gedaan. Na een belofte van de klantenservice om terug te bellen met meer informatie, ontving de klant geen follow-up, wat leidde tot frustratie.

Mijn Klacht:

Bijna een week geleden heb ik de Telfort klachtenservice gebeld omdat mijn internet en TV het niet meer deed. Eerst werd mij verzekerd dat er iets mis was met mijn modem, maar na een nieuwe modem te hebben ontvangen kreeg ik te horen dat ik geen Service ID meer had, ofwel dat mijn abonnement was opgezegd. Ik verzekerde de meneer met wie ik (vrijdag) in gesprek was dat ik niet mijn abonnement heb opgezegd en er geen andere personen zijn in mijn huishouden die zich met zulke dingen bezig houden. Hij beantwoorde vriendelijk dat hij maandag terug zou bellen met een antwoord op de vraag hoe dit heeft kunnen gebeuren. Ik heb maandag (5 dagen na het internetverlies) uiteraard gewacht op een reactie, maar deze is niet gekomen. Ik heb vandaag (dinsdag) teruggebeld om mijn verhaal te doen en tot mijn verbazing zat er een uiterst onvriendelijke mevrouw mij te vertellen dat er niets is wat ze kunnen doen, ik vast en zeker een huisgenoot had die een aanvraag heeft gedaan bij een andere provider en dat ik gewoon een nieuwe aanvraag moet doen, een aanvraag die tussen de 2 en de 5 weken kan duren (meestal 5). Ik besloot om nog een keer te bellen omdat ik niet het gevoel had dat deze klantenservicemedewerker het empatisch vermogen had om te begrijpen dat ik niet de gene ben die verantwoordelijk is voor deze onverklaarbare opzegging. Een paar minuten later was ik aan de lijn met iemand die iets meer aandacht voor mij had en na de situatie te hebben onderzocht mij mededeelde dat een anoniem persoon waarschijnlijk per ongeluk mijn adres in heeft gevuld tijdens een aanvraag bij een andere provider en het normaal is dat iedereen zomaar een adres in kan vullen (zonder enige vorm van controle of berichtgeving) en dit adres vervolgens last heeft van (in totaal) 6 weken zonder internet of televisie. Ik kan me echter moeilijk voorstellen dat dit werkelijk zo werkt, als dit echt zo werkt zou ik het adres van een telfort klantenservicemedewerker in kunnen voeren bij een andere provider en de persoon in kwestie dit zelfde proces laten meemaken. Nee dit kan niet, ik denk eerder dat er niet genoeg interesse is vanuit Telfort om mijn probleem op te lossen.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik een verontschuldiging ontvang, Telfort zich verantwoordelijk voelt voor de onverklaarbare opzegging en ik meteen weer internet en tv heb... niet heel raar lijkt mij.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Telfort

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Telfort nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie