Klacht: pakket zwaar beschadigd afgeleverd bij klant

bol.com boek op 13 november 2014 over DHL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
DHL has resolved this complaint
Klacht opgelost op 18 november 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste Samantha, Via deze website hebben wij niets meer van u gehoord. Daarom wil ik voorstellen om deze klacht af te sluiten. Mocht u toch nog vragen hebben, dan horen we het uiteraard graag. Met vriendelijke groet, Suzanne

Bedrijf DHL
Status Opgelost
Datum 13 november 2014

Een klant heeft een boek ter waarde van 20 euro verzonden via DHL, maar het pakket werd zwaar beschadigd afgeleverd. Hierdoor weigert de koper te betalen en eist de klant een vergoeding van DHL voor het beschadigde product. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

ik heb via dhlforyou een boek twv 20 euro verzonden maar DHL heeft het zwaar beschadigd afgeleverd. Koper wil nu het boek niet betalen en ik wil mijn 20 euro vergoed zien.

Gewenste Oplossing:

Als Dhlforyou de kosten van 20 euro voor het boek heeft betaald.
De track en tracecode is 3SBDC3265754683.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar DHL over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door DHL in behandeling genomen

Bericht van

11 jaren geleden - Beste Samantha, Wat ontzettend vervelend om te lezen dat het pakket beschadigd is afgeleverd. Onze oprechte excuses hiervoor. Ik wil u adviseren om een claim bij ons in te dienen. Dit kunt u doen door het claimformulier in te vullen en op te sturen. Het formulier vindt u via de volgende link: https://www.dhlparcel.nl/sites/default/files/content/claimformulier_dhlforyou_nl_2014.pdf Mocht u nog vragen hebben, dan hoor ik het graag. Met vriendelijke groet, Suzanne

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat DHL een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

DHL

Heeft op 18 november 2014 om 14:35 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Samantha,

Via deze website hebben wij niets meer van u gehoord. Daarom wil ik voorstellen om deze klacht af te sluiten. Mocht u toch nog vragen hebben, dan horen we het uiteraard graag.

Met vriendelijke groet,
Suzanne

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM