Mijn Klacht:
Bij het aanvragen van nummerbehoud bij een nieuw Vodafone abonnement via Belsimpel bleken wat problemen. De eerste keer werd nummerbehoud afgewezen omdat de afloopdatum van huidig abonnement te ver in de toekomst zou liggen. De bestelling bleef staan tot er groen licht was, dan zou het opnieuw aangevraagd worden. Ik heb netjes gewacht tot het zover was. Nummberhoud was weer aangevraagd en na een paar dagen kreeg ik weer bericht dat er was mis was. Het bleek dat verkeerde afloopdatum was doorgegeven. Nummerbehoud kon weer niet doorgaan en deze keer werd mij gedwongen een nieuw nummer te nemen.
Had destijds ook bij Vodafone geïnformeerd, die gaf aan dat nummerbehoud wel gewoon mogelijk was, ik moest alleen weer even wachten tot het moment dat het weer aangevraagd kon worden.
Waarom kon er mij bij de eerste aanvraag al niet verteld worden dat het niet kon zodat ik eventueel naar andere oplossingen kon zoeken en werd ik genoodzaakt dat nieuwe nummer te accepteren?
Nu zit ik met dubbele kosten van 2 providers, waarvan ik van een nog geen gebruik van maak en daarnaast ook een nieuw nummer heb wat ik niet wil.
Heb later een klachtenbrief geschreven naar manager binnendienst zoals op de site staat beschreven, omdat ik met klantenservice er niet uit kwam. Heb hier nooit reactie op gekregen na langer dan een maand.
Ik heb het idee nadat je eenmaal wat is verkocht waar je niet meer vanaf kunt, er geen moeite voor je wordt gedaan.
Gewenste Oplossing:
Wanneer ik mijn nummer alsnog kan behouden en de dubbele kosten waarvan ik geen gebruik maak vergoed krijg.

