Klacht: via (onterechte) machtiging € 80,- geïncasseerd.

Wouter Badenbroek op 16 oktober 2014 over Privilege in de categorie Online Veiling

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Privilege has resolved this complaint
Klacht opgelost op 16 oktober 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste meneer Badenbroek, Wij hebben uw opmerkingen over Privilege op 15 oktober 2014 ontvangen via klacht.nl. In overleg via de mail op 16 oktober 2014 is Privilege samen met u tot een oplossing gekomen. Wij zijn blij dat we u...

Bedrijf Privilege
Categorie Online Veiling
Status Opgelost
Datum 16 oktober 2014

Een consument ontving een bericht van zijn bank over een incasso van € 80,- door Privilege, waarvoor nooit een machtiging was gegeven. De consument stelt dat dit voortkwam uit een telefonische ledenwerving in 2014, waarbij hem een vrijblijvende aanbieding werd gedaan, zonder informatie over een langdurig lidmaatschap en bijbehorende kosten. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Tot mijn grote verbazing bericht van mijn bank ontvangen dat er binnenkort € 80,- wordt overgemaakt naar Privilege via een incassomachtiging, die nooit is gegeven.
Dit zou komen door telefonische ledenwerving in april 2014, waarbij een aanbieding werd gedaan dat er 1/2 jaar kosteloos gebruik kon worden gemaakt van goedkopere producten. Werd toen wel gezegd dat het vrijblijvend was en er is niet gesproken over een lidmaatschap die tot 2016 zou duren ten bedrage van € 80,-. Hiermee zou ik nooit akkoord zijn gegaan als dit destijds aan mij duidelijk is gemaakt !

Gewenste Oplossing:

Met onmiddellijke ingang stopzetten van dit abonnement en annuleren van de incasso-opdracht door Privilege !
Wij wensen geen lid te zijn van Privilege.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Privilege over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Privilege in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Privilege een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Privilege

Heeft op 16 oktober 2014 om 13:53 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste meneer Badenbroek,

Wij hebben uw opmerkingen over Privilege op 15 oktober 2014 ontvangen via klacht.nl.

In overleg via de mail op 16 oktober 2014 is Privilege samen met u tot een oplossing gekomen. Wij zijn blij dat we u van dienst konden zijn.

Met vriendelijke groeten,
Webcare team Privilege

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Tot dusver lijkt de klacht te zijn opgelost. Bericht van Privilege ontvangen dat het lidmaatschap is beëindigd, hoewel de ingangsdatum niet werd aangegeven, ga ik ervan uit dat dit per direct is ingegaan. Voor de afboeking van € 80,- zelf verzoek tot stornering aan de bank gedaan en dit is inmiddels ook gebeurd. Ik hoop dat hiermee de zaak is afgehandeld en dat er geen verrassingen meer zullen zijn.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM