Mijn Klacht:
Maandag 6 oktober plaatste ik een bestelling bij blokker voor een artikel waarvan 2 op voorraad waren, deze moest per direct worden betaald wat ik ook had gedaan. Vervolgens kreeg ik hier een bevestiging van. Het artikel zou woensdag 8 oktober worden geleverd.
Op woensdag 8 oktober kreeg ik een orderbevestiging binnen.
2 uur hierna kreeg ik het ondrstaande per email binnen:
Geachte heer/mevrouw Garibovic,
Hierbij delen wij u mee dat het door u bestelde artikel 2363318 (Loungeset Virginia Arica) niet meer voorradig is. Hierdoor kunnen wij uw bestelling niet meer leveren.
Wij zullen er zorg voor dragen dat het aankoopbedrag binnen 3 weken op uw rekening teruggestort zal worden.
Onze welgemeende excuses voor het ongemak.
Nu is mijn klacht dat dit niet tijdig was doorgegeven. Om de order te kunnen ontvangen moest ik een vrije dag van mijn werk nemen.
Nu moet ik zelfs 3 weken op mijn geld wacht, op deze manier kan ik ook niet tijdig ergens anders wat bestellen.
Gewenste Oplossing:
Graag ontvang ik het bedrag welke ik had betaald met spoed terug.
Ik moet nu alsnog ergens anders tuinmeubelen bestellen welke ik heel erg nodig heb, het bedrag heb ik nodig om het ergens anders te kunnen bestellen, 3 weken is veels te lang, vooral omdat ik het gelijk had betaald en pas op de laatste dag en zelfs op mijn vrijgenomen dag een bericht kreeg dat het niet meer voorraad is terwijl 2 uur ervoor er een orderbevestiging verzonden was.
Nogmaals, het bedrag graag met spoed terugstorten, lijkt mij heel netjes.

