Klacht: kan niet gewoon geholpen worden als er een probleem is met de laptop ivm instaleren opdate

[email protected] op 06 oktober 2014 over AVG Nederland in de categorie Software

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Categorie Software
Status In behandeling
Datum 6 oktober 2014

Een gebruiker heeft problemen ondervonden na het updaten van AVG 2015, waarbij de laptop vastloopt tijdens het scannen en repareren van de C-schijf. Ondanks meerdere pogingen om de laptop opnieuw op te starten, blijft de voortgang steken op 27%. De gebruiker ervaart frustratie door het gebrek aan een normaal contactadres of telefoonnummer voor ondersteuning.

Mijn Klacht:

ik heb net avg ge-update met avg 2015 voor twee jaar mijn bestelnummer is 36-3658440.
het programma vraagd na de update voor het opnieuw opstarten van de laptop dit gedaan , nu is hij al enkele uren bezig met scanning and repairing drive (c) en verder dan 27% komt hij niet .
laptop al een keer uitgezet en weer een keer aan maar hij komt niet over die 27% heen . wat nu is er geen normaal contact adres of telefoon nummer om over dit probleem teoverleggen.

graag hoor ik wat nu te doen

Gewenste Oplossing:

een gewoon contact adres of nummer
en als de laptop het weer gewoon doet

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door AVG Nederland in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM