Klacht: Afhandeling

mariab op 26 september 2014 over UPC in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf UPC
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 26 september 2014

Een klant van UPC heeft herhaaldelijk telefonisch contact gezocht, maar ervaart de behandeling en vriendelijkheid van de medewerkers als onvoldoende. Ondanks een lange klantrelatie van 15 jaar, is de klant ontevreden over de geboden oplossingen en beschrijft het bedrijf als waardeloos.

Mijn Klacht:

Hallo,

Ik heb vandaag 3 keer telefonisch contact gehad met UPC en vind de behandeling en de vriendelijkheid VER te zoeken bij UP|C.
Ze bieden geen goede oplossing en ik ben al 15 jaar klant .
Kortom een WAARDELOOS bedrijf.

Gewenste Oplossing:

Als ze met goede oplossingen komen om het probleem serieus en klantvriendelijk op te lossen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over UPC

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over UPC nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie