Klacht: mijnbingokaart.nl bestaat niet!

Sjirke op 23 september 2014 over Postcode Loterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 23 september 2014

Een klant van de Postcode Loterij uit zijn frustratie over de verwijzing naar de niet-bestaande website mijnbingokaart.nl tijdens een huis-aan-huis-actie voor gratis loten. Hierdoor is het niet mogelijk om zijn lot te activeren, wat de kwaliteit van de organisatie in twijfel trekt. De klant beschouwt dit als slordig.

Mijn Klacht:

Heel erg belachelijk dat de Postcodeloterij bij de huis-aan-huis-aktie met gratis loten verwijst naar een site – mijnbingokaart.nl – die NIET BESTAAT!!! Pleit niet voor de kwaliteit van deze organisatie. Het is dus niet mogelijk om je lot te activeren. Erg slordig.

Gewenste Oplossing:

Los bovengemeld probleem op.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Postcode Loterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Postcode Loterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM