Klacht: Pixcanvas biedt geen service

rachelcarels op 19 september 2014 over Groupon in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 19 september 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste mevrouw Carels, Bedankt voor u bericht. We zien inderdaad dat het bedrijf met u in contact gaat komen. We willen u vriendelijke verzoeken om uw email en telefoon in de gaten te houden. Met vriendelijke groeten, Groupon Customer Support

Bedrijf Groupon
Categorie Coupon Sites
Status Opgelost
Datum 19 september 2014

Een klant heeft op 2 september een canvas besteld via Groupon, maar heeft op 19 september nog steeds geen informatie ontvangen over de status van de bestelling. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen met Pixcanvas, heeft de klant geen reactie gekregen, maar heeft wel via Groupon een snellere respons ontvangen. De klant wacht nu op een belofte van Pixcanvas om binnen drie dagen contact op te nemen.

Mijn Klacht:

Op 2 september een canvas besteld met de deal van Groupon. Het is nu 19 september en ik verneem niets van mijn bestelde canvas. Op de website staat dat het doek al op 3 september is afgedrukt. Ik heb meerdere malen gemaild met Pixcanvas, maar geen reactie vernomen. Ik heb het nu via Groupon gespeeld. Daar krijg ik tenminste wel direct antwoord. Pixcanvas gaat binnen 3 dagen contact met mij opnemen. Ik ben benieuwd!! Ik wilde het dit weekend cadeau geven, maar helaas……

Gewenste Oplossing:

Als ik het dit weekend nog cadeau kan geven.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Groupon in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Groupon een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Groupon

11 jaren geleden - Beste mevrouw Carels, Bedankt voor u bericht. We zien inderdaad dat het bedrijf met u in contact gaat komen. We willen u vriendelijke verzoeken om uw email en telefoon in de gaten te houden. Met vriendelijke groeten, Groupon Customer Support

Groupon

Heeft op 19 september 2014 om 12:13 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste mevrouw Carels,
Bedankt voor u bericht. We zien inderdaad dat het bedrijf met u in contact gaat komen. We willen u vriendelijke verzoeken om uw email en telefoon in de gaten te houden.
Met vriendelijke groeten,
Groupon Customer Support

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Groupon beoordeeld.

rachelcarels

Heeft op 26 september 2014 om 14:05 geantwoord

Alweer de tweede mail die ik naar jullie verzend, n.a.v onderstaande mail.
Ik ben niet tevreden over de oplossing. Inmiddels zijn we een week verder, maar nog steeds geen canvas in huis. Ik begrijp nu de korting op deze aanbieding. De wachttijd en het niet beantwoorden van mijn mailtjes aan Pixcanvas ben ik nu goed zat! Op 2 september een bestelling gedaan en het is nu 26 september en ik weet nog steeds niets. Ik ontving een mail van Pixcanvas met de mededeling dat de bestelling eind volgende week wordt afgerond. Afgerond zegt nog niet afgeleverd, dus ik heb hen een mail gestuurd met de vraag wanneer het ook afgeleverd wordt. Maar uiteraard geen reactie. Vandaag weer een mail gestuurd. Als je mensen zo lang laat wachten op hun bestelling, zou een antwoord op mijn vraag op zijn minst gepast zijn.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM