Klacht: factuur klopt niet en toch verplichting tot batalen

[email protected] op 16 september 2014 over KPN in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf KPN
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 16 september 2014

Een oudere klant van KPN heeft problemen met een factuur voor een duur belabonnement, terwijl KPN adverteert met gratis internationaal bellen. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen met de klantenservice en een bezoek aan een KPN-winkel, werd zij verplicht het volledige bedrag te betalen voordat een terugbetaling zou plaatsvinden. De klant is wanhopig en overweegt over te stappen naar een andere provider.

Mijn Klacht:

Oma heeft een dure belvrij avond/weekend abonnement van €47,10. KPN stunt met internationaal bellen is gratis. Achteraf krijgt ze toch de rekening gepresenteerd. Na div. malen bellen (extra belkosten) waar ze geen gehoor kreeg is ze persoonlijk naar een KPN winkel gegaan. Ook hier zelfde verhaal. Oma moet eerst het volledig bedrag betalen (geld heeft ze niet) , waarna het teruggestort wordt beloofd KPN. Oma wanhopig. Is dit de klantenservice van KPN? Oma weet het zeker ze stapt naar een andere provider. Ik hoop niet dat ze dit bij nog meer ouderen geflikt hebben. Ze worden er helemaal nerveus van. Het bedrag is ondertussen betaald.

Gewenste Oplossing:

Als kpn haar het internationaal belbedrag en extra belkosten, ca. € 50 vergoedt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie