Klacht: iPhone 5 en slechte uitleg gehad

Simone1981 op 31 augustus 2014 over Apple in de categorie Electronica - Computers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Apple
Status Open
Datum 31 augustus 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mijn iPhone doet al van begin raar,nu schijnt er fabrieksgrootboek in te zitten, werd ie gratis gerepareerd, nou zieden ze als ik dan naar Apple kwam, zouden ze het terplekke doen, kom ik helemaal in den haag vanuit tilburg wat me dus 60 e aan benzine en parkeergeld kost, moesten ze m ineens opsturen,maar dan moet je hem ook perse weer daar halen als ie klaar is, en kunnen ze m niet op sturen na je thuis adres, dus dan kost dat geintje je 120 euro, kun je beter je tel in tilburg zelf laten repareren,, vind het schandalig dat je zoveel problemen met een Apple product hebt en ook nog eens een fabrieks fout blijkt te zijn, hetzo moeilijk moet gaan, voordat ze m opsturen, moet je ook nog ik de zaak wachten of ze t kunne hebben dat kan 2 uur duren maar aangezien mij knop ook kapot is moesten ze m toch al opsturen, het was voor hun een kleine moeite geweest om het toestel gewoon te repareren en als ie klaar was gewoon op te sturen naar mijn huis maar dat doen ze niet,, voor mij nooit geen Apple product meer terwijl ik nu alles van Apple heb,, ik verwacht voor zoveel geld wel een goed product en helaas heb ik dat niet gekregen met deze iPhone 5 die ik nu heb

Gewenste Oplossing:

Een goede oplossing zodat ik mijn iPhone op een normale manier kan gebruiken eventueel opsturen of wat dan ook maar niet heen en weer gereis waardoor ik nog een hoop kosten zelf moet make, ik zou mogen verwachten voor zoveel geld een goed werkend product te krijgen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Apple

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Apple nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM