Klacht: droge shag

willy58 op 22 augustus 2014 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 22 augustus 2014

Een klant van Albert Heijn heeft klachten over de droge kwaliteit van kornet shag, die hij al jaren rookt. Hij merkt op dat er veel lange stukken in de shag zitten en dat hij regelmatig een deel van het pakje moet weggooien. Na contact met de fabrikant werd hem geadviseerd om de klacht bij Albert Heijn te melden, aangezien dat de winkel is waar hij de shag koopt.

Mijn Klacht:

ik rook al jaren kornet shag, maar de laatste maand(en) is de shag erg droog. er zitten veel lange stukken in. en kan een half pakje weg gooien. ik heb contact gehad met de fabrikant, maar die zeggen dat ik de klacht moet melden bij de ah. daar koop ik de shag.

Gewenste Oplossing:

nvt

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer