Klacht: Als leugenaar betiteld worden

wim2107 op 21 augustus 2014 over Canaldigitaal in de categorie Alles-in-1, Digitale TV

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Canaldigitaal has resolved this complaint
Klacht opgelost op 4 september 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste, We hebben u op 22-08-2014 voor het laatst dit bericht gestuurd: 'U geeft aan dat u tot twee keer toe is beloofd dat u twee maanden gratis zou ontvangen en dat dit niet is gebeurd. Ook kunnen collega's dit...

Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 21 augustus 2014

Een klant van Canaldigitaal ervaart problemen met de aansluiting van zijn camper, veroorzaakt door een foutieve kaart die niet op tijd is vervangen. Ondanks beloften van compensatie voor de overlast, blijft het abonnementsgeld van zijn rekening afgeschreven en kan de klant geen bewijs vinden van de gemaakte afspraken in het systeem. De situatie leidde tot frustratie en het gevoel niet serieus genomen te worden.

Mijn Klacht:

ik had bij mijn camper aansluiting veel problemen, en dat alles door een foutieve kaart en Canaldigital vergeten was mij de goeie werkende toe te sturen, maar wel al abonnementen geld van mijn rekening haalde. ik werd gebeld door een medewerker en zeg dat ik helemaal niet tevreden ben want mijn tv nog geen eens beeld geeft, sorry sorry sorry, maar als u de juiste kaart heeft dan moet het werken. en voor alle overlast krijgt u de eerste 2 maanden gratis voor de overlast. u voelt hem al aankomen natuurlijk er werd gewoon geld van mijn rekening gehaald en heb helemaal niets gekregen, sterker nog toen ik tot 4x toe heb geïnformeerd kreeg ik te hoeren dat er nooit iemand had gebeld en ik ook geen 2 maanden gratis kreeg want ze konden er niets van terug vinden in het systeem. dus ik zeg tegen de klantenservice, dus ik verzin het verhaal. en toen werd er gezegd. volgens mij systeem wel. hoe erg kun je zijn.

Gewenste Oplossing:

kom na wat je beloofd, en na je klant als leugenaar te hebben beschuldigd mag je wel met een heel goed voorstel komen!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Canaldigitaal over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Canaldigitaal in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Canaldigitaal een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Canaldigitaal

Heeft op 04 september 2014 om 12:50 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste,

We hebben u op 22-08-2014 voor het laatst dit bericht gestuurd:
'U geeft aan dat u tot twee keer toe is beloofd dat u twee maanden gratis zou ontvangen en dat dit niet is gebeurd.
Ook kunnen collega's dit helaas niet terugvinden in het systeem en word u brutaal te woord gestaan.
Wij betreuren ten zeerste dat u als abonnee in het twijfel getrokken word en wilden dit graag voor u uitzoeken. Omdat u ons niet aan kunt geven wanneer de gesprekken zijn geweest en wij deze ook niet terugzien, kunnen wij niet de betreffende medewerkers erop aanspreken.
Wel zullen wij per direct de twee maanden gratis, uit coulance, alsnog in het systeem zetten. Wij begrijpen dat u dit al is beloofd, maar we hebben dit reeds voor u in orde gemaakt.
Wij willen u erop attenderen dat de maandelijkse automatische incasso reeds heeft gelopen en dat deze maand nog wel abonnementsgelden worden geïncasseerd van uw rekening.
Dit houd in dan bij de eerstvolgende nota, het tegoed zal worden verrekend en er dus geen abonnementsgelden worden geïncasseerd. Dit zal ook de maand daarna het geval zijn.
Wij hopen u zo voldoende te hebben geïnformeerd en bieden onze excuses aan voor het ongemak.'

Hierna hebben we helaas geen reactie mogen ontvangen via deze weg en om die reden sluiten wij de klacht.

Mocht u nog vragen hebben dan kunt u contact opnemen met de telefonische klantenservice via 0900-9323 (€1,- per gesprek + gesprekskosten).

Met vriendelijke groet,
Webcare Team CanalDigitaal

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie